Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Комбопідсилювачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Комбопідсилювач для гітари

Комбопідсилювачі вони combo amplifiers або combo amp – все і вся будь-якого гітариста. Без нього не обійдуться як профі, так і гітаристи-початківці, які віддають перевагу електро- і бас-гітарі. І для акустичної гітари це також важливий девайс, коли йдеться про виступи та репетиції та бажання вийти далеко за межі звучання властиві акустиці.

Конструкція комбопідсилювачів

Гітарні комбопідсилювачі – це електронні пристрої, які в одному девайсі поєднують підсилювач звуку підключеного інструменту та динамік, що відтворює посилений звук на виході.

 

Конструкційно комбік виглядає як маленька або велика колонка у формі куба або паралелепіпеда з динаміком із зовнішнього боку, а також набором перемикачів, регуляторів гучності, ефектів і входами та виходами для підключення пристроїв з тильного боку.

Види комбіків та їх особливості

Транзисторні комбопідсилювачі для гітари

Надійні, довговічні та відносно недорогі моделі комбіків (порівняно з ламповими моделями). Забезпечують чисте звучання навіть за великих вібрацій. Широко застосовуються для репетицій та гри в невеликих приміщеннях, у тому числі й удома. Також таким моделями віддають перевагу джазові та інді гітаристи, які прагнуть отримати чисте мелодійне звучання. Ціна комбопідсилювачів для гітари такого типу робить пристрої популярними серед новачків та ентузіастів.

Лампові комбопідсилювачі для гітари

Такі комбіки, як дорогі вінтажні автомобілі, їх люблять за особливу магію, яку вони роблять зі звуком інструменту. До речі, лампові комбіки – першопрохідці ніші, які використовують для посилення сигналу вакуумні лампи. Вони досі мають попит у багатьох гітаристів. Усьому причина своєрідний м'який овердрайв ефект, який створює девайс під час гри на інструменті.

Враховуючи усереднену вартість, гітарні комбопідсилювачі лампового типу відносяться до дорожчого обладнання. Також варто відзначити ще одну особливість лампових моделей – гучність звуку. За рахунок використовуваної технології та способу обробки сигналу, аналогічні за потужністю лампові та транзисторні моделі відрізнятимуться. А саме якістю видачі звуку та його гучністю лампові будуть перевершувати транзисторні. Хоча з погляду довговічності служби, особливостей використання, вони явно поступаються транзисторним моделям.

Гібридні гітарні комбопідсилювачі

Моделі поєднують у собі сильні сторони транзисторних та лампових моделей. У ціновому сегменті обладнання такого типу також займає середній ціновий осередок. Відрізняються гнучкістю звучання та продуктивністю.

Цифрові комбіки для гітари

Це різновид комбопідсилювачів, у яких для посилення звуку використовуються цифрові алгоритми. У пристрої є процесор, який має певні алгоритми моделювання сигналів для досягнення різних ефектів. І, що цікаво, у цифрових комбіках також використовуються транзистори. Якщо узагальнювати, такі моделі можна назвати транзисторними, але не всі транзисторні моделі будуть цифровими. До речі, за рахунок вбудованих цифрових алгоритмів такі моделі обладнання можуть імітувати різні оригінальні та популярні ефекти, у тому числі ефект лампового комбопідсилювача.

Критерії вибору гітарного комбопідсилювача

Перш ніж купити гітарний комбопідсилювач, необхідно визначити тип гітари, з якою він використовуватиметься. Справа в тому, що комбіки мають різні особливості роботи підсилювача. Наприклад, обладнання для бас-гітари обробляє посилює низькочастотний діапазон, електрогітари – середній, акустики – високі частоти. І хоча опціонально до будь-якого комбіка можна підключити будь-яку гітару, якість звучання інструментів буде не ідеальною. Після цього рекомендуємо звернути увагу на такі параметри:

  • Тип гітарного комбопідсилювача: ламповий, транзисторний, цифровий, гібридний.

  • Потужність обладнання (5-30 Вт – ідеально для репетицій вдома, 30-100 Вт для невеликих приміщень, від 50 Вт для групових репетицій, 150 Вт і для маленьких сцен, 1000 Вт і для стадіонів, концертних залів тощо. )

  • Габарити девайсу та динаміків. Розмір та кількість динаміків впливають на об'єм та глибину звуку, чим більший розмір та кількість динаміків, тим об'ємніший звук. Що стосується габаритів самого пристрою, то вибирайте невеликий варіант для дому та більші моделі для репетицій та концертів.

  • Наявність еквалайзера, вбудованих ефектів та варіативність налаштувань – вибирайте модель із відповідним набором параметрів.

  • Входи та виходи. Один або кілька роз'ємів для гітари, вихід для навушників, педаль, мікрофон – всі ці опції опціональні в залежності від моделі комбіка.

  • Наявність USB, Bluetooth, Wi-Fi – це необхідно для підключення пристрою до комп'ютера, його настройки.

  • Дизайн. Як виявляється, це також важливий параметр під час вибору відповідної апаратури. Вибирайте те, що до душі: вінтажний дизайн у стилі 50-х, золотий дизайн у стилі Marshall та Peavey, техно-дизайн у стилі нульових властивий Yamaha та модернові рішення.

У Гітарному домі ми з радістю допоможемо підібрати комбопідсилювач для гітари недорого, так і в середньому і преміум-сегменті.

На комбіки яких виробників варто звернути увагу

  • Відмінні гібридні комбіки можна знайти у лінійках брендів Orange, VOX та Line 6.

  • Чудові цифрові комбопідсилювачі для гітари випускають Cort, MOOER, BlackStar, Yamaha, Fender, Carlsbro, VOX, Peavey, Marshall, Line6.

  • Неймовірні, можна сказати, навіть культові лампові комбопідсилювачі для гітари виробляють Marshall, VOX, Fender, BlackStar, Peavey, MESA та ін.

  • Довговічні та надійні комбіки транзисторного типу вибирайте також в асортиментних лінійках Yamaha, Cort, Warwick, MOOER, Line6, Fender, Marshall, Orange, Rocktron.

Як правило, ціна гітарного комбіка з параметрами, що підходять для новачків (міні-варіанти транзисторного типу), у модельному ряді обладнання брендів знаходиться в бюджетному сегменті. Недорогий комбопідсилювач можна знайти практично в асортименті будь-якого виробника. Навіть у бренду зі світовим ім'ям. Для новачків, як правило, можливостей такого обладнання цілком достатньо. Інша справа, якщо ви хочете відмінний варіант "голосніше і об'ємніше". Їх також існує безліч, але й вартість тут буде вищою, ніж у базових моделей для початківців.

Де купити комбопідсилювач для гітари у Києві

Yamaha, Ibanez, Fender, Marshall, Fishman, Orange, Paxphil, Rocktron, Warwick та компанія – комбопідсилювачі для гітари від найкращих світових брендів чекають на вас у Гітарному домі. Вибирайте відповідний варіант для покупки:

  • Приїжджайте до нас за адресою у Києві, вул. Верхній вал 54, і вибирайте відмінний комбік, на власні очі переконавшись у потрясності моделі.

  • Замовляйте цей супердевайс онлайн на сайті - ми відправимо ваш оригінальний комбопідсилювач по Україні, надійно його запакувавши.

Який варіант ви не обрали б, наш інтернет-магазин з радістю виконає вашу мрію!

 

Клієнти Гітарного дому отримують:

✔ Понад 300 моделей комбопідсилювачів на вибір. Популярні моделі, бестселери у своїй ніші та недорогі комбопідсилювачі для початківців – у нас ви знайдете чудовий варіант на свій бюджет.

✔ Доступні ціни на бюджетні та преміум-моделі. Всі типи девайсів, незалежно від бренду, ми пропонуємо нашим клієнтам за чесною ціною, згідно з ціновою політикою виробника в Україні.

✔ Миттєве відправлення. У нашому офлайн магазині, ми зібрали чудову колекцію комбопідсилювачів для гітари. Ви замовляєте - ми оперативно відправляємо девайс вам. За лічені дні придбання буде у вас.

✔ Можливість купити комбопідсилювач на виплату. У нас також є опція оплати покупки частинами від Приватбанк. Розбивайте платіж на кілька частин і оплачуйте комбопідсилювач поступово, насолоджуючись грою.

✔ Гарантію на девайс. Нехай новенький комбік служить довго, а звучить приголомшливо! На моделі діє гарантія від виробника, також ми надаємо можливість продовжити гарантійний період на 24 місяці.

 

Замовляйте комбопідсилювач для електрогітари, бас-гітари або комбік для акустичної гітари в нашому інтернет-магазині та насолоджуйтесь приголомшливим звучанням свого інструменту.

Часті питання про комбопідсилювачі для гітар

Що таке комбопідсилювач для гітари?

Гітарний комбопідсилювач, комбік, combo amp – електронне музичне обладнання, яке поєднує у собі дві функції: посилення звуку електро-, бас чи акустичної гітари та його відтворення.

Для чого потрібен комбік?

Комбопідсилювач для гітари посилює звучання музичних інструментів, дозволяє регулювати гучність звуку, тон, робить звук більшим. Наприклад, електро- та бас-гітари, як правило, купуються в комплекті з комбіком, оскільки без посилення звуку інструменти звучать неповноцінно.

Який комбік краще купити?

Якщо ви вирішили купити гітарний комбопідсилювач, перш за все орієнтуйтесь на модель сумісну з вашим інструментом (басовий для бас-гітари тощо), а також на тип пристрою (ламповий, цифровий, транзисторний, гібрид) та потужність.

Скільки коштує гітарний комбопідсилювач у Гітарному домі?

На сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент комбопідсилювачів для гітар, ціна яких становить від 3 500 грн. Однак завжди краще дізнатися про актуальну вартість у нашого консультанта.

Чи є доставка гітарних комбіків по Україні?

Так є! Всі гітарні комбопідсилювачі проходять нашу експертну перевірку, після чого ми їх ретельно упаковуємо та відправляємо Новою поштою будь-яким зручним для вас способом.
Вгору