Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Дванадцятиструнні акустичні гітари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Часті питання про 12-струнні акустичні гітари

Який розмір корпусу найкраще підходить для гарного звучання 12-струнної акустичної гітари?

Більшість корпусів 12-струнної акустичної гітари мають форму дредноут. Це пояснюється тим, що більший розмір і більша проекція особливо добре працюють з додатковою гармонічною інформацією від струн, для створення гучного, повного і приємного звуку. Загальне правило полягає в тому, що чим більше, тим краще. Існують винятки, наприклад, 12 струна Taylor 352CE, яка була розроблена спеціально для створення великого та красивого звуку з меншою формою корпусу Grand Concert.

Чи складніше грати на 12-струнній гітарі?

Існує невеликий період адаптації, коли навчаєтеся грати відразу на двох струнах замість однієї. Крім того, додаткові струни зазнають набагато більшого натягу, що може на якийсь час трохи ускладнити утримання барре-акордів. На щастя, ваші руки швидко звикнуть до змін.

Чому варто вибрати 12-струнну акустичну гітару, а не 6-струнну?

Більшість гравців, які розглядають 12-струнну акустичну гітару, вже мають звичайну 6-струнну. 12-струнна акустична гітара є популярним вибором як альтернатива стандартній 6-струнній. Сольні виконавці можуть насолоджуватися повнішим звуком, який вона дає, для супроводу свого вокалу, тоді як інші використовують її як новий підхід до написання та створення музики.
Вгору