Гітарний Дім: перший в Україні спеціалізований магазин гітар та обладння

Гітарному Дому вже більше 10 років. За цей час поріг нашого магазину переступили тисячі гітаристів, ми продали і відремонтували тисячі інструментів і відповіли на десятки тисяч запитань від гітаристів під час вибору інструменту.

В Гітарному Домі обирали преміальні моделі за тисячі доларів, щоб одна гітара — і на все життя. В нас знаходили перші гітару за $200 і з нею в руках закохувалися в музику. Все це відбувалося в нас на очах.

Ми знаємо гітаристів найкраще, бо самі такі. Тому не важливо: ви підбираєте першу гітару для себе чи обираєте вже десяту в колекції. Купуєте подарунок для дитини чи колеги, або ж задумали втілити давню мрію. Ми уважно вислухаємо вас, зрозуміємо що ви шукаєте і підберемо найкращий для вас інстурмент.

 

Що ви в нас знайдете:

  • Акустичні, класичні, електро- і бас-гітари у відмінній якості. Від топових брендів, з різним бюджетом, на будь-який смак та стиль гри.
  • Гітарна техніка: підсилювачі, кабінети, педалі ефектів, процесори і комутація.
  • Аксесуари і комплектуючі. В нас є все, що потрібно гітаристу.

 

А ще в нас працює майстерня. Прямо в магазині, поруч з гітарами майстри щодня повертають гітарам ідеальний стан. Шліфують лади, ремонтують грифи, поріжки та механіку. Кожна гітара, яку ми віддаємо в руки гітаристу, проходить обов'зкову профілактику у професійного майстра.

Тому ми даємо вдвічі більшу гарантію на інструмент, ніж музичні магазини широкого профілю.

І найголовніше. Кожен, хто переступив поріг Гітарного Дому одразу входить до нашої великої сім'ї гітаристів. Долучайся!