Гарантія на товар

Покупці «Гітарного Дому» завжди отримують більше сервісних можливостей, адже ми спеціалізований магазин.

В магазин «Гітарний Дім» всі наявні товари поставляються від офіційних представників музичних брендів. Тому на кожен інструмент поширюється офіційна гарантія від виробника.

Разом з кожною покукою ви отримуєте гарантійний талон, який ми вам надаємо разом з чеком.

Офіційна гарантія виробника на музичні інструменти — 12 місяців. Проте покупці «Гітарного Дому» отримують додатково ще 12 місяців гарантії на іструмент.

Таким чином гарантія на гітари, куплені в «Гітарному Домі» — 24 місяці. Протягом цього часу ви можете отримати безкоштовний ремонт гарантійної поломки інструменту.

Зверніть увагу! Поломки, які не належать до заводської гарантії (механічні пошкодження, утоплення, поломка в зв'язку з перепадом струму і ін.) в рамках сервісу не обслуговуються.

Сервісний центр

«Гітарний Дім» — єдиний гітарний магазин, всередині якого працює Сервісний центр з кваліфікованими майстрами.

Тому перед відправкою гітари клієнту майстер не тільки оглядає інструмент на відсутність браку, але і проводить повну відстройку гітари. Детальніше — на відео.

Також в Сервісному центрі «Гітарного Дому» виконають гарантійний ремонт. Тому не турбуйтеся, якщо з якихось причин інструмент вийшов з ладу. Майстри Гітарного Дому з'ясують причин і усунуть їх в найкоротші терміни. В середньому гарантійний ремонт виконується до 2-х тижнів.