Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Струни для акустичної гітари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Струни на акустичну гітару мають відмінні характеристики, які обов'язково потрібно враховувати під час купівлі.

Щоб ви не загубилися в магазині музичних інструментів та аксесуарів, ми рекомендуємо прочитати цю статтю, де детально описані види, характеристики та особливості струн для акустики.

Наприкінці статті ми розповімо, де купити струни для акустичної гітари за найдоступнішою ціною.

Особливості струн для акустичних гітар

Нейлонові струни самі по собі непогані, проте вони зовсім не підходять для акустики, де очікується отримати дзвінке та насичене звучання. Натяг металевих струн у кілька разів перевищує цей показник, ніж у нейлонових чи інших синтетичних аналогів. І це одна з головних рис, яка відрізняє струни для акустичної гітари від класики.

Види та характеристики струн для акустики

Якщо узагальнити, то струни для акустичних гітар поділяються на такі види:

 1. Сталеві.

Як осердя ставлять рояльну сталь, яка відрізняється високою міцністю. Для обмотки використовують різноманітні сплави міді.

 1. Сталеві з плоскою/напівкруглою обмоткою.

Плоска сторона назовні ставиться. Такі струни дають матове звучання, оскільки нівелюють свист при ковзанні пальців по витках намотування.

 1. Сталеві в синтетичній оболонці.

Така оболонка необхідна, щоб запобігти забиванню поту та бруду від пальців у витки струни. Ціни на струни для акустичної гітари в синтетичній оболонці значно вищі.

 1. Синталічні.

Відносно новий вид струн. Характеризуються підвищеною опірністю до пробоїв на ладах.

Кожен вид струн для акустики може виготовлятися з різних матеріалів, основними з яких вважаються:

 • бронза — видають яскравий та чіткий тон, проте самі струни швидко псуються;

 • фосфорна бронза — схильні до більш тривалого терміну використання, мелодія виходить теплою та м'якою;

 • мідь — звучання дуже виразне;

 • срібло — один із найдовговічніших матеріалів, такі струни значно дорожчі;

 • латунь – мелодія виходить різкою та дзвінкою, матеріал швидко окислюється, тому недовго перебуває в експлуатації.

Про інші характеристики струн для акустичних гітар, ми поговоримо при обговоренні критеріїв для їхнього вибору при покупці в магазині.

Критерії вибору струн для акустичної гітари

Вибирати струни для акустики потрібно в першу чергу за звуком, який хочеться отримати в результаті. На це впливають практично всі основні характеристики, але найбільше – калібр струни.

 1. Струни малого калібру – від 010″ – не вимагають при грі великих зусиль від гітариста, характеризуються малим натягом. Чим менший калібр, тим менш об'ємний звук виходить. Саме струни малого калібру зазвичай використовуються новачками під час навчання.

 2. Струни великого калібру – до 059” – на них грати складніше, проте вони дають більш глибоке та насичене звучання. Чим більший калібр, тим голосніше виходить звук.

Оскільки калібр чи не найголовніша характеристика при виборі акустичної гітари, потрібно обов'язково оцінювати його з точки зору інших деталей інструменту:

 • розмір і тип корпусу — що більше об’єм деки, то більше потрібен діаметр перерізу струни;

 • вік гітари – тут правило працює у зворотний бік – потрібні навпаки м'якіші струни, інакше ви ризикуєте деформувати гриф та бридж;

 • стиль гри — що більше калібр, то більш насичений виходить нижній регістр.

Ще одним критерієм для вибору є полімерна плівка, яка захищає витки обмотки від попадання туди бруду та поту. Особливо це важливо для людей, які страждають на зайву пітливість. Тим, хто хоче рідше витрачатися на розхідники, також варто купувати позиції з додатковим захистом, хоча вартість струн на акустичну гітару з полімерною плівкою значно вища.

Додатково існують струни з антикорозійним покриттям, що продовжує термін експлуатації, наприклад струни Еліксир.

Де вигідно купити струни для акустичної гітари у Києві

Початківцям потрібно міняти струни дуже часто, тому що вони багато часу проводять за гамами та акордами. Часом їх потрібно купувати що три місяці.

Наш магазин пропонує купити струни для акустичної гітари, вартість на які найвигідніша по ринку України.

Ми працюємо вже понад 10 років на ринку, через наш поріг пройшли 1000 музикантів, які завжди тішили нас позитивними відгуками.

Ми самі гітаристи, тому зсередини знаємо, як важливо підібрати правильні струни для ідеального звучання, яке є у вас в голові, для його реалізації.

У нашому магазині також представлені спеціальні засоби для догляду за струнами, що дозволить вам продовжити термін їх служби.

Замовляйте струни для акустичної гітари прямо зараз у нашому інтернет-магазині або купуйте у фізичному магазині у Києві! Приєднуйтесь до нашої великої родини гітаристів і просто тих, хто закоханий у музику.

 

Вгору