Бажання
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Акустичні гітари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Акустична гітара — від The Beatles до Pink Floyd

Акустична гітара — це не просто гітара з металевими струнами чи певний етап на шляху до виникнення електрогітари. Це інструмент, який має свою історію, звучання й прихильників у всьому світі.

Акустичні гітари однаково доречні й на класичному концерті, і на джазовій імпровізації, і на виступі панк-рок групи. Саме вони вважаються найбільш універсальними серед усіх інших видів гітар. У The Beatles не бракує пісень, виконаних під акустичну гітару. Боб Ділан у свої ранні творчі роки грав на акустичній гітарі  — ви лише послухайте його She Belongs To Me. Led Zeppelin, Pink Floyd, Ніл Янг, Eagles, Radiohead — багато хто зі славетних виконавців знайшов місце для акустичної гітари у своїй творчості.

Ви також можете стати власником цього інструменту, зробивши замовлення у нашому спеціалізованому інтернет-магазині Гітарний Дім. 

Особливості акустичної гітари, про які варто знати

Акустична гітара — це щипковий музичний інструмент, переважно з 6 струнами. Також існують 12-струнні варіації. Дванадцятиструнні гітари — інструменти з посиленим корпусом дредноута та джамбо, які можуть мати синтетичну задню деку. Для таких гітар характерний широкий гриф і парні струни. Звук можна отримати багатий і сильний, але сам інструмент потребує особливого підходу.

На акустичних гітарах грають медіатором чи пальцями. Мабуть, основною перевагою цього інструменту є його доступність, відносна простота освоєння та величезна кількість навчального матеріалу. На акустичні гітари можна поставити звукознімач. Існують моделі, на яких на етапі виробництва встановлюється обладнання для підключення інструменту до підсилювача.  

Різновиди акустичних гітар за формою корпусу

  • Дредноут. Вирізняється великим корпусом, а також грифом з анкерним стрижнем і жорсткими струнами.

  • Джамбо (суперджамбо і мініджамбо). Збільшений формат фолк-гітари. Мініджамбо підходить як для домашніх занять, так і для концертів.

  • Фолк. Так останнім часом називають модель, яка за формою та габаритами нагадує класичну гітару, але виготовлену з важчого дерева, вужчу, оснащену анкерним стрижнем, грифом та сталевими струнами. Фолк-гітара раніше була популярною серед блюзменів і зараз отримала друге дихання. 

  • Parlor. Акустична гітара, що за розмірами лише трохи більша, ніж укулеле. Ян Андерсон з Jethro Tull в якийсь момент придбав такий інструмент і дуже до нього прикипів.

  • Ovation. Назвою цієї фірми-виробника швидко почали йменувати цілий клас гітар, задня дека яких виготовлена із синтетичних матеріалів. Ovation чудово виступає в ролі електроакустичного концертного інструменту, даючи повноцінний звук акустичної гітари і чудово уживаючись з п'єзодатчиком, чим можуть похвалитися не всі дерев'яні моделі.

Якщо ви хочете купити акустичну гітару певного типу, звертайтеся за консультацією до нашого менеджера.

Скільки коштує акустична гітара  

Традиційно вважається, що найкращі інструменти випускуються американськими та європейськими компаніями. Проте багато азійських і мексиканських виробників також пропонують власні якісні гітари за помірною ціною.

Помилковою є думка, ніби акустика — це дешево. Деякі моделі не поступаються за вартістю топовим електрогітарам. Можна навіть сказати, що дорога акустична гітара більш чесно відпрацьовує свою ціну, оскільки її звук складніше скоригувати підсилювачами та ефектами. Проте сліпо вестися на високу вартість і відомий лейбл теж не варто. У нас великий вибір моделей, тому кожен покупець зможе підібрати інструмент за індивідуальними вимогами й бюджетом.

Гітарний Дім — спеціалізований інтернет-магазин гітар й обладнання

П’ять причин обрати наш магазин:

  1. Ми експерти, які мають більш ніж 10 років досвіду в продажу та ремонті музичних інструментів. 

  2. Перед тим, як ви заберете гітару, її доводять до ідеального рівня — працюють з ладами і грифом, регулюють висоту струн тощо. 

  3. Наші ціни на акустичні гітари дуже різні: є дешеві й преміальні моделі, а також інструменти середньої цінової категорії. Тож ви можете відшукати гітару на будь-який бюджет. Розкажіть нам, що ви очікуєте, і ми підберемо для вас модель. 

  4. Доступно кілька варіантів оплати замовлення — онлайн, готівкою, післяоплатою, за безготівковим розрахунком, на виплат. 

  5. Безкоштовна доставка покупок від 1000 гривень у відділення перевізника і від 5000 гривень — кур’єром додому. Також є самовивіз у Києві. 

Обирайте свою акустичну гітару та оформлюйте замовлення! 

 

Часті питання про акустичні гітари

Як вибрати хорошу акустичну гітару?

При виборі правильної акустичної гітари необхідно задати собі кілька питань. Яку музику я хочу грати? Чи потрібен мені інструмент меншого розміру, який легко транспортувати? Я хочу гітару для супроводу вокалу чи гітару, яка добре підходить для інструментальних виступів? Пам’ятайте про свої цілі. Наприклад, якщо ви хочете виступати соло, то гітара-дредноут може бути найкращим вибором для вас завдяки її об’ємному звучанню. Або ж ви можете обрати гітару, деревина якої вам найбільше до вподоби. Якщо ви не знаєте, з чого почати, перегляньте наші відео на YouTube з оглядом найкращих акустичних гітар для початківців. Це хороший спосіб побачити та почути інструмент, який звучить найкраще на ваш смак. Немає нічого кращого, аніж взяти в руки кілька акустичних гітар, щоб побачити, що вам найбільше підходить. І пам’ятайте золоте правило – завжди довіряйте своїм вухам!.

Яка акустична гітара найкраща для початківців?

Найкраща гітара – це та, яку ви любите і на якій хочете продовжувати тренуватися! Якщо ви молодший гравець, то краще вибрати гітару з меншим корпусом, наприклад, розміром 3/4. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з гітарами Yamaha F310, Cort AD810 чи Fender CD60, які стануть відправною точкою.

Наскільки важко опанувати акустичну гітару?

Це залежить від особистості. Вивчення гри на акустичній гітарі для деякого стане легкою прогулянкою. Іншим, можливо, доведеться витратити більше часу на практику, щоб отримати бажані результати. Одна річ, яка, безсумнівно, полегшить навчання, — це готовність приділяти багато часу практиці. Якщо ви підберете хорошу акустику, на якій вам подобається грати, у вас виникне бажання проводити час із інструментом. Помітивши свій прогрес і зігравши нарешті улюблену пісню, яку ви завжди хотіли зіграти, ви відчуєте, що все можливо!

Якого розміру акустичну гітару мені купити?

Для молодших гравців відмінним вибором є гітари розміру 1/2 і 3/4. Багато гравців також вибирають розмір корпусу акустичної гітари на основі типу звуку, який вони хочуть створити. Наприклад, корпус дредноут (одна з найпопулярніших форм) є прекрасним вибором для співаків завдяки повному звучання, яке воно забезпечує. З іншого боку, корпус парлор чи фолк набагато менший і видає більш делікатний і зосереджений звук. Пам’ятайте, що для вас найважливіше – розмір чи звук.

Чим відрізняється акустична гітара від класичної?

Основні відмінності між акустичною і класичною гітарою полягають у типі струн і звуку, який вони видають. На акустичні гітари нанизуються сталеві струни, а на класичні гітари — нейлонові. Струни відрізняються на відчуттях і мають чітку різницю в тонах. Сталеві струни створюють більш сміливий звук, що робить акустичні гітари стандартним вибором для більшості сучасної музики. Нейлонові струни видають більш делікатний звук і мають перевагу в тому, що вони дещо ніжніші для пальців новачка.
Вгору